Aquapark Kompleks Tropicana

Znakomity wariant na niepogodę, kiedy mamy ochotę popluskać się w wodzie to wizyta w krytej pływalni lub aquaparku. W Juracie wodne kąpieliska znajdziemy w wielu hotelach, których mnogość pozwala nam przebierać w ofertach.

Jeden z nich to „Morskie Oko”. W ośrodku znajdziemy pływalnię, bicze wodne, jacuzzi, saunę suchą, siłownię. Aquapark ponadto posiada zjeżdżalnie, gejzery, przeciwprądy wodne. Wszystko to daje nam możliwość spędzania w wodzie długich godzin, w czasie gdy pogoda nie skłania do spacerów.

Baseny znajdują się także przy hotelach “Bryza” i “Neptun”.

Dodaj opinię

Bardzo ciekawa alternatywa dla kąpieli w Morzu Bałtyckim. Choćby z tego względu, że tutaj zawsze jest ciepła i czysta woda. Basen hotelowy Tropicana - ale otwarty również dla gości zewnętrznych - ma do tego jeszcze kilka atrakcji i urozmaicających zwykłe pływanie urządzeń. Jacuzzi, sauna, zjeżdżalnie, gejzery, bicze wodne, przeciwprądy i inne podobnego rodzaju.

Aquapark Kompleks Tropicana adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Aquapark Kompleks Tropicana, zobacz gdzie na Helu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Aquapark Kompleks Tropicana.
Ceny biletów / cennik wejść do Aquapark Kompleks Tropicana. Redakcja serwisu www.ehel.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 12 zł
    Aquapark Kompleks Tropicana cena biletu ulgowego: 12 zł
  • 18 zł
    Aquapark Kompleks Tropicana cena biletu normalnego: 18 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Aquapark Kompleks Tropicana opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij