Ocean Park

Świat oceanicznej przyrody, przedstawiony w bardzo przystępnej i interesującej formie. W Ocean Parku we Władysławowie nie brakuje też całej gamy dodatkowych sposobów na przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu.

Największą, w sensie dosłownym, atrakcjąmodele zwierząt, które królują w morzach i oceanach na Ziemi. 50 figur wykonano w skali odpowiadającej ich rzeczywistej wielkości. Część egzotycznej nad Bałtykiem, mniejszej rozmiarami ferajny - w jak najbardziej żywej postaci - przebywa w kilku akwariach. Bogactwem ekspozycji imponuje wystawa rybich rzeźb w jednej z rybackich chat w parku. W jeszcze innych salach przygotowano “spacer po dnie oceanu”.

Specjalnie na dzieci czeka multimedialny pokaz z animowanym wielorybem. Kilka chwil czystej zabawy, pozbawionej już wymiaru edukacyjnego, zapewnią strefa gier czy place zabaw z wieloma atrakcjami - huśtawkami, dmuchanymi zamkami, zjeżdżalniami, trampolinami, ściankami wspinaczkowymi itd.

Ważnym elementem działalności Ocean Parku w szczycie sezonu wakacyjnego jest organizacja różnego rodzaju imprez. Dominują wśród nich koncerty popularnych polskich zespołów, ale zdarzają się też wydarzenia z innej beczki, jak np. Wystawa Historycznych Pojazdów Militarnych.

Ocean Park we Władysławowie z reguły otwierany jest w maju, natomiast ostatnie wejścia są możliwe w październiku.

Źródło zdjęcia: http://www.oceanpark.pl/

Dodaj opinię

Podwodne królestwo na stałym lądzie, w którym każdy może znacząco pogłębić swoje wiadomości na temat zwierząt żyjących w morzach i oceanach. Co ważne - Ocean Park serwuje “lekcje” zabawne, przyjemne w odbiorze. Czy to w formie interaktywnego, multimedialnego show czy dzięki 50 modelom o naturalnych rozmiarach. Park posiada też bogatą ofertę rozrywkową (zdj. użyczone).

Warto sfilmować Ocean Park, zająć się tym może firma KM Studio filmowanie Jelenia Góra

Ocean Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ocean Park, zobacz gdzie na Helu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ocean Park.
Ceny biletów / cennik wejść do Ocean Park. Redakcja serwisu www.ehel.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 18-23 zł
    Ocean Park cena biletu ulgowego: 18-23 zł
  • 20-25 zł
    Ocean Park cena biletu normalnego: 20-25 zł
  • Grupowy 15-20
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ocean Park opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij