Stajnia Zwierzińc

Malowniczo położony nad samą Zatoką Pucką, kameralny ośrodek jeździecki. Liczba czy zróżnicowanie wierzchowców do wyboru nie są najpoważniejszymi atutami “Zwierzińca”, tylko - zgodnie ze słowami samych gospodarzy - przyjazna atmosfera i doświadczenie.

Wszelkie zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzi instruktorka z licencją wydaną przez stosowne instytucje państwowe, już od lat pracująca z końmi i miłośnikami hippiki. Konie w stajni są dobrze ułożone, a jakość akcesoriów jeździeckich osiąga wysoki poziom.

Jazdy zależą od indywidualnych umiejętności i osobistych preferencji. Najmłodsze dzieci i kompletni amatorzy powinni zacząć od oprowadzania - za uzdę lub na lonży. Samodzielne kierowanie z siodła można tutaj ćwiczyć na maneżu pod gołym niebem lub w hali pod dachem. Istnieje możliwość budowy niewielkiego toru przeszkód. Najbardziej zaawansowani wybierają się na długie, dalekie rajdy w terenie.

Miłym dodatkiem, w oczach niektórych dzieci zapewne ważniejszym od jazdy na koniach, będzie wizyta w tutejszym mini-zoo. Tutaj najważniejszymi gwiazdami są osły, owce, kozy, kury i inne zwierzęta gospodarcze.

Dodaj opinię

Pięknie położone, niewielkie centrum jeździeckie - przynajmniej w liczbach opisujących gospodarstwo. Za to jeśli chodzi o postępy po lekcjach i wrażenia z jazdy, “Zwierzińc” zapewne znalazłby się w czołówce regionalnych rankingów. Hala do ujeżdżania, maneż, jazdy na lonży i w terenie… Stajnię prowadzi doświadczona instruktorka z państwowymi uprawnieniami.

Stajnia Zwierzińc adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Zwierzińc, zobacz gdzie na Helu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Zwierzińc.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Zwierzińc opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij