Tramwaj wodny

Niewątpliwą atrakcją Gdańska i Sopotu są kursujące między tymi miastami tramwaje wodne. Realizują one także połączenia Gdańsk - Hel i z powrotem oraz Sopot-Hel i z powrotem. Między Gdańskiem a Sopotem kursuje również komfortowy katamaran.

Z Gdyni tramwajem wodnym można wybrać się do Helu i Jastarni. Tramwaj kursuje od maja do połowy września. Przystanek znajduje się w Gdyni za „Darem Pomorza”. Rejs do Helu trwa 1 h, do Jastarni 75 min.

Do Helu, od końca czerwca do końca sierpnia pływają z Gdyni i wodoloty. Rejs wodolotem w jedną stronę zajmuje zaledwie 30 min. Przejażdżki po Zatoce Gdańskiej i Puckiej, m.in. do Helu i Jastarni urządza również gdyńska Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa Junga (al. Jana Pawła II 9).

Dodaj opinię

Ciekawa alternatywa dla rejsów klasycznymi statkami. Podróż takim środkiem lokomocji gwarantuje pełen komfort, spokój, niezapomniane wrażenia i maksymalne bezpieczeństwo. Trójmiejskie tramwaje wodne realizują szereg różnych kursów. Głównie między Gdynią, Gdańskiem i Sopotem oraz do miejscowości Półwyspu Helskiego - Jastarni i Helu. Dłuższy rejs trwa 60-75 min.

Tramwaj wodny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tramwaj wodny, zobacz gdzie na Helu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tramwaj wodny.
Ceny biletów / cennik wejść do Tramwaj wodny. Redakcja serwisu www.ehel.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-25 zł
    Tramwaj wodny cena biletu ulgowego: 15-25 zł
  • 30-45 zł
    Tramwaj wodny cena biletu normalnego: 30-45 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tramwaj wodny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij